Деякі аспекти та принципи відновлення раритетної та антикварної побутової радіоапаратури
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-2999.24.2018.154482Ключові слова:
відновлення, раритет, антикваріат, автентичність, радіола, ВЕФ РадіоАнотація
У статті розглянуто особливості відновлення раритетної та антикварної побутової радіоапаратури із власного досвіду на прикладі лампової радіоли «ВЭФ Радио» як з технічної, так і з організаційної точки зору. Наведено міркування щодо шляхів максимального збереження автентичності пристроїв при відновленні, заміні компонентів, що вийшли з ладу, на автентичні, пошук компромісів при вимушеному використанні у процесі відновлення сучасних матеріалів та компонентів, розглянуто можливий вплив на музейну цінністьПосилання
«Про затвердження Правил торгівлі антикварними речами». Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства культури і мистецтв України від 29 грудня 2001 року № 322/795.
Шинкарук, В. І., Філософський енциклопедичний словник / В. І. Шинкарук, Л. В. Озадовська, Н. П. Поліщук, І. О. Покаржевська. – Київ : Абрис, 2002. – 742 с.
Райзберг, Б.А., Современный экономический словарь / Б. А. Райзберг, Л. Ш. Лозовский, Е. Б. Стародубцева – 2-е вид., испр. – М. : ИНФРА-М, 1999. – 479 с.
Михельсон, М. Радиола «ВЭФ Радио» / М. Михельсон // Журнал «Радио». – 1966. – № 5. – С. 36-39.
Блок УКВ-ИП-2 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.radiolamp.ru/shem1/pages/120/ – Заголовок з екрана.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автор повинен бути згоден, що його рукопис може бути оприлюднений на сайтах Журналу, Державного політехнічного музею, Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ», НТУУ «КПI», Національної бібліотеки України імені Вернадського та інших у вільному необмеженому доступі без виплати будь-яких гонорарів і самим наданням статті до публікації підтверджує свою згоду на це.
Актуальна інформація для авторів публікується на офіційному сайті журналу: http://journal.museum.kpi.ua/